ساختمان جدید ساختمان جدید ساختمان جدید ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمان جدید

ساختمانی

ما در ارائه طیف گسترده ای از خدمات ساخت و ساز، حمل و نقل و تعرق را به مشتریان خود در چارچوب زمانی قابل اعتماد، کنترل کیفیت و بودجه...

ZT User2

ترانسپورت

شرکت ترانسپورتی نثار انصار با بیش از 10 سال تجربه در زمینه های حمل و نقل و واردات و صادرات انواع کالاهای ترانزیت جاده ای فعالیت دارد و یکی از بزرگترین شرکتهای ترانزیتی می باشد..

ZT User3

تجارت

با توجه به مدارک،ما تجارت خود را از فروشگاه با سرمایه ابتدایی در سال 1984 در شهر تالقان ولایت تخار آغاز کردیم که تا سال 1990ادامه داشته و به رشد..

ZT User4

لوژستیک

ما با ارائه خدمات تدارکات و حمل و نقل کالا های زیر را به مشتریان,  پوشاک و ارتش یکنواخت , ماشین, تجهیزات برق و لوازم, قطعات و سیستمهای الکتریکی..

تاریخچه شرکت تجارتی نثار انصار

تاریخچه مجتمع شرکت های نثار انصار گروپ

با توجه به مدارک، ما تجارت خود را از فروشگاه با سرمایه ابتدایی در سال 1984 در شهر تالقان ولایت تخار آغاز کردیم که تا سال 1990 ادامه داشته و به رشد قابل ملاحظه دست یافتیم .بعد از آن تصمیم به تاسیس شرکت تجارتی و بعد گروپ نثار انصار نموده و مرحله به مرحله نماینده گی های شرکت را در ولایت های مختلف از جمله يایتخت شهر کابل، مزار شریف، هرات، کندز، تالقان و غیره ولایات گسترش داده وشروع به فعالیت تجارتی نموده، واردات اقلام مجاز کشور را از کشور های مختلف و صادرات اقلام مجاز را به کشور های مختلف از جمله فدراتیف روسیه، چین، دوبی، بلاروس، قزاقستان، قرغزستان،اوزبکستان، تاجکستان و غیره کشورها آغاز نمودیم که در نتیجه در چند کشور نماینده گی های فعال ایجاد نموده و قرارداد های بزرگ را به امضا رسانده اجرا نمودیم و تعدادی در حال اجرا میباشد که در نتیجه به بیشرفت های قابل ملاحظه دست یافتیم. وخدمات چشم گیری به هموطنان عزیز در عرصه های مختلف از جمله وارد نمودن مواد خوراکی، چوب خار، مواد سوخت، اجناس مختلف چینایی وغیره اقلام مجاز کشورو صادر نمودن پسته ، شرین بویه، چارمغز، کچالو و غیره به خارج کشور نمودیم که در سالهای 2009،2010 و 2011 با امضا قرارداد ها با کمپنی های بزرگ کشور قزاقستان و فدراتیف روسیه در صدر لست شرکتهای پیشقدم در عرصه وارد نمودن مواد خوراکه از قبیل (آرد، گندم ، جو وذغیر) گردیدیم. که تا حال ادامه دارد کشت اینگ بد بوی از جمهوری های تاجکستان و قزاقستان بواسطه کارگران افغان ووارد نمودن آن به جمهوری اسلامی افغانستان بواسطه ما در رشد اقتصاد کشور و زمینه ایجاد کار به هموطنان عزیز موثر بوده است انجام یافته و دوام دارد . در طول سال 2002 شرکت ما به ملاحظه به پیشرفت ها دررشد اقتصاد وسرمایه با داشتن برسونل مجرب و فعال در عرصه تجارت که نصیب ما گردیده بود به فکر اشتراک در عرصه باز سازی کشور جنگ زده شده به اینمنظور شرکت جدید را به نام شرکت ساختمانی و سرکسازی نثارانصار تاسیس وبا توظیف انجینران و پرسونل مسلکی و با تجربه شروع به فعالیت نموده بطور جدی به برنامه ریزی پروژه های بزرگ ساختمانی شامل گردید. و تا حال چندین پروژه ساختمانی و پروژه اعمار سرک را تکمیل و چندین پروژه ساختمانی در حال تکمیل شدن میباشد. ما در حال برنامه ریزی در املاک مستغلات و پروژه های سرمایه گذاری در افغانستان نیز شامل هستیم. این گروپ در سال 2006 تصمیم به تاسیس ایجاد شرکت انتقالی و ترانزیتی به نام شرکت انتقالی و ترانزیتی حمل و نقل بین المللی نثار انصار نموده که نقش موثری در حمل و نقل کالا در داخل و خارج کشور داشته که فعالیت های آن قابل وصف و چشم گیر بوده واز نتایج فعالیت های آن فوق العاده راضی میباشیم . این گروپ اخیراً شرکت خدمات لوژستیکی نثار انصار را در سال 2012 تاسیس نموده و با وزارت بازرگانی به عنوان یک متصدی تدارکات به عنوان مجوز به خوبی با آژانس حمایت از سرمایه گذاری افغانستان (آیسا) ثبت شده است. از آنجا که شرکت خدمات لوژستیکی نثار انصار آغاز به کار خود، رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از ارائه دهندگان تدارکات راه حل مقدم است و جای خود را به عنوان یکی از شرکت های حمل و نقل پشتاز در افغانستان گرفته شده است.
ما مصمم به این خواهد بودیم با ایجاد یک فرهنگ که در آن استعداد ها به رسمیت شناخته شده و با فرصت،که در آن هر یک از کار کنان است/پوتانسیل خود را برای رسیدن به اهداف بلند گروپ به کار گرفته و در انجام درست امور کوشا خواهند بود. در پایان،من میخواهم تشکری نمایم از همه مشتریان و کار کنان ما که اعتماد و تعهد خود را نسبت به ما دارند. این اعتماد بی شایبه ای آنها است که منجر به موفقیت این گروپ در طول سالیان دراز گردیده است.

پروژه های تازه

  • عکس از جریان کار سرد خانه

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Inset Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page